Prodej: Pozemek (St. parcela) Jílovice

Cena:
1.649.487 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: cena je uvedena včetně právních a realitních služeb
ID nemovitosti6354-2308
Datum vložení:9. července 2017
Poslední úprava:16. srpna 2017, v 11:48
 
Adresa: Jílovice

Celková plocha: 1.603 m2
Přepočet na m2: 1.029 ,-Kč/m2
SAM_1773.JPG

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro rodinný dům v atraktivní lokalitě blízko CHKO Třeboňsko na dohled Novohradských hor, v klidné části obce Jílovice (okres Č. Budějovice). Je situovaný na okraji obce, cca 100 m od autobusové zastávky. Na pozemku jsou přípojky: elektřina, kanalizace a obecní vodovod (šachta s měřením na pozemku). Pozemek je nově oplocen, podél dvou stran plotu je založený živý plot z tújí, pozemek je travnatý. Orientace pozemku je velmi výhodná, ze severu je chráněný vzrostlými lípami a mírně se svažuje k jihu, kde je nádherný výhled na les s Novohradskými horami, rybníček a široké údolí s loukami. Scenérie vhodná pro výhled z budoucího obýváku, ničím nerušená. Celá oblast je turisticky zajímavá, obcí vedou cyklostezky a značené turistické stezky. V širším okolí jsou rybníky, lesy, řeka Stropnice, přírodní rezervace Červené blato. V obci Jílovice najdete hospůdky s venkovním posezením a minipivovar. V obci se konají pravidelné kulturní pořady na otevřené scéně. Hledáte-li možnost bydlení v atraktivní lokalitě s čistým vzduchem, klidem a s dobrou dostupností do: Č. Budějovic (23 km), Borovan (7 km), lázeňské Třeboně (16 km) a Suchdola nad Lužnicí (12 km), je tento stavební pozemek pro Vás nejlepší volbou. Nejde o záplavovou oblast.

Dopravní obslužnost je zajištěna autobusem zastávka 100 m, vlakové nádraží je vzdálené 2000 m. V obci je opravená základní škola a školka, samoobsluha, lékař a další služby. Moderní venkovní bazén je vzdálen 8 km, ZOO 6 km. Místo ideální pro rodinu s dětmi.

Parcela je v majetku plátce DPH, proto bude k ceně připočtena DPH 21%.

K pozemku lze dokoupit za cenu 70 tis. Kč bez DPH projekt rodinného domu (dřevostavba 4+kk) se všemi náležitostmi potřebnými k podání na stavební úřad, které mají platnost 2 roky.

Prohlídka možná po dohodě i o víkendu. Rádi Vám pomůžeme s financováním!

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Silnice
PříjezdZpevněný
Elektrický proud230 V, 400 V
KanalizaceVeřejná kanalizace

Zakázku vyřizuje

Ing. Ryneš Lubomír

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Aktivreality

Aktivreality

28.Října 919
Neratovice
27711

telefon:777 301 802
 774 730 883
email:
www:http://www.aktivreality.cz

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist