Prodej: Pozemek (Komer. účely) Planá

Cena:
31.690.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitosti00635
Poslední úprava:31. července 2020, v 10:48
 
Adresa: Planá

Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Poloha v obci: Na okraji obce
Celková plocha: 6.338 m2
Plocha pozemku: 6.338 m2
Přepočet na m2: 5.000 ,-Kč/m2
ortofotojpg_Page1.jpg
Prodej: Pozemek (Komer. účely) Planá
aktualizováno
Planá: Prodej komer. účely za 5.000 Kč/m² Planá: Prodej komer. účely za 5.000 Kč/m² Planá: Prodej komer. účely za 5.000 Kč/m²

Popis

Nabízíme k prodeji velmi lukrativní pozemek o výměře 6338 m2 s halou o zastavěné ploše1999 m2 v areálu českobudějovického letiště, pozemek je umístěn přímo u výpadovky na Český Krumlov. V současné době je na celé území zpracována studie, jejímž záměrem je přeměna stávajícího prostoru na smíšený obchodní, dopravní, skladový a výrobní areál. Na nabízených pozemcích lze vybudovat i retailové centrum, administrativní budovu/budovy či hotel. Na pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě, elektřina, plyn, vodu a odpady lze připojit.

V centru celého areálu bude umístěno i záchytné parkoviště pro přibližně 97 nákladních automobilů a ubytovacího zařízení (nejen pro řidiče kamiónů)
se zázemím a s navazujícími servisními funkcemi (autoservis a myčka). Ubytovací zařízení může být variantně využíváno i jako letištní hotel. Část areálu směrovaná ke komunikaci I/3 je pojata jako obchodně administrativní zóna s možností umístění zařízení rychlého občerstvení s výhledem na přistávací dráhu.
Hlavní dopravní napojení je navrženo ve formě nové průsečné křižovatky na komunikaci I/3. Její západní rameno zpřístupní letištní terminál, východní rameno (ve výhledu) pak centrum obce Planá. Řešený areál je napojen na západní rameno formou následné průsečné křižovatky, ze které vychází trojce jednosměrných komunikací obsluhujících parkoviště nákladních vozidel a kam se vrací i ostatní komunikace zvratné. Dalším napojovacím místem celého areálu je sjezd z I/3 jižně od nové průsečné křižovatky, na který navazuje distribuční vnitroareálová kruhová křižovatka, umožňující pokračování jízdy pouze směrem na Český Krumlov. Pomocí kruhové křižovatky bude do dopravního systému napojena i stávající účelová komunikace nacházející se za jižní hranicí areálu, jež obsluhuje například zařízení Celní správy. Navrženým sjezdem z I/3 bude přímo napojena obchodní zóna.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, MHD, Silnice
Typ konstrukceZděná

Zakázku vyřizuje

Mgr. Monika Němcová, MBA

Mgr. Monika Němcová, MBA

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Atkinson & partners, s.r.o.

Atkinson & partners, s.r.o.

Česká 26/41
České Budějovice
37001

telefon:386 352 325
 777 121 266
email:
www:https://atkinson.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist