Prodej: Pozemek (St. parcela) Ledenice

Cena:
1.960.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: Včetně provize, právních a finančních služeb a úschovy kupní ceny.
ID nemovitosti0595
Datum vložení:25. června 2018
Poslední úprava:16. září 2018, v 18:59
 
Adresa: Ledenice
Charakter obce: Neuvedeno
Poloha v obci: V klidné části
Celková plocha: 1.090 m2
Přepočet na m2: 1.798 ,-Kč/m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Ledenice
rezervováno
Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč

Popis

Sympatický, veskrze rodinný projekt několika komplexně zasíťovaných a geodeticky vytyčených stavebních pozemků, k dispozici pouze pro jejich majitele s tím, že dva z nich byly či nyní jsou nabídnuty širší veřejnosti.
V nabídce tak pro Vás máme poslední z nich s celkovou rozlohou 1.090m2, zatravněný, rovinatý, který je situován na poklidném okraji vesničky Ohrazeníčko, vzdálené 10km od krajského centra České Budějovice a 2,5km od Městyse Ledenice, s autobusovou zastávkou frekventované linky ČB-Ledenice-Borovany na dohled od pozemku. Je připraven k okamžité zástavbě, s trochou organizační šikovnosti tak lze ještě letos bydlet. Konkrétně má pozemek již schválený a nahrubo vybudovaný sjezd na přilehlou, obslužnou, asfaltovou komunikaci a zřízeny veškeré, v místě dostupné přípojky na inženýrské sítě, jmenovitě obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu zakončenou kapličkou. Platným územním plánem, jehož detailní náhled je připojen k fotodokumentaci, je toto místo určeno k zástavbě jak jinak vzhledem k lokaci k bydlení venkovského typu, které dovoluje takový druh staveb, které jsou vhodným způsobem zasazeny do zeleně, jsou řešeny jako samostatné, nízkopodlažní s možností obytného podkroví a svým charakterem nenarušují tradiční architekturu (doporučené šikmé a valbové střechy, zapovězené mobilheimy a sruby). Místo spadá do působnosti stavebního úřadu Ledenice, s vynikajícím úředním přístupem. V Ledenicích je i nejbližší dostupná občanská vybavenost, včetně školky, školy, obchodů, lékárky, pošty, také hospody apod.
Jako první a jediná realitní kancelář v ČR jsme držitelem certifikátu asociace Sdružení obrany spotřebitelů (dříve SAOP, nyní GOS).
Tato nemovitost je nabízena výhradně naší RK.

Vybavení nemovitosti

KanalizaceVeřejná kanalizace
Zdroj vodyVeřejný vodovod

Zakázku vyřizuje

Mgr. Vladimír Brom

Mgr. Vladimír Brom

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Amazing Reality s.r.o.

Amazing Reality s.r.o.

Fr. Ondříčka 1243/46
České Budějovice
37011

telefon:774 117 876
email:
www:http://www.amazingreality.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist