Prodej: Pozemek (St. parcela) Ledenice

Cena:
1.960.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: Včetně provize, právních a finančních služeb a úschovy kupní ceny.
ID nemovitosti0595
Datum vložení:25. června 2018
Poslední úprava:16. září 2018, v 18:59
 
Adresa: Ledenice
Charakter obce: Neuvedeno
Poloha v obci: V klidné části
Celková plocha: 1.090 m2
Přepočet na m2: 1.798 ,-Kč/m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Ledenice
rezervováno
Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč Ledenice: Prodej st. parcely za 1.960.000 Kč

Popis

Sympatický, veskrze rodinný projekt několika komplexně zasíťovaných a geodeticky vytyčených stavebních pozemků, k dispozici pouze pro jejich majitele s tím, že dva z nich byly či nyní jsou nabídnuty širší veřejnosti.
V nabídce tak pro Vás máme poslední z nich s celkovou rozlohou 1.090m2, zatravněný, rovinatý, který je situován na poklidném okraji vesničky Ohrazeníčko, vzdálené 10km od krajského centra České Budějovice a 2,5km od Městyse Ledenice, s autobusovou zastávkou frekventované linky ČB-Ledenice-Borovany na dohled od pozemku. Je připraven k okamžité zástavbě, s trochou organizační šikovnosti tak lze ještě letos bydlet. Konkrétně má pozemek již schválený a nahrubo vybudovaný sjezd na přilehlou, obslužnou, asfaltovou komunikaci a zřízeny veškeré, v místě dostupné přípojky na inženýrské sítě, jmenovitě obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu zakončenou kapličkou. Platným územním plánem, jehož detailní náhled je připojen k fotodokumentaci, je toto místo určeno k zástavbě jak jinak vzhledem k lokaci k bydlení venkovského typu, které dovoluje takový druh staveb, které jsou vhodným způsobem zasazeny do zeleně, jsou řešeny jako samostatné, nízkopodlažní s možností obytného podkroví a svým charakterem nenarušují tradiční architekturu (doporučené šikmé a valbové střechy, zapovězené mobilheimy a sruby). Místo spadá do působnosti stavebního úřadu Ledenice, s vynikajícím úředním přístupem. V Ledenicích je i nejbližší dostupná občanská vybavenost, včetně školky, školy, obchodů, lékárky, pošty, také hospody apod.
Jako první a jediná realitní kancelář v ČR jsme držitelem certifikátu asociace Sdružení obrany spotřebitelů (dříve SAOP, nyní GOS).
Tato nemovitost je nabízena výhradně naší RK.

Vybavení nemovitosti

Elektrický proud230 V
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zdroj vodyVeřejný vodovod

Zakázku vyřizuje

Mgr. Vladimír Brom

Mgr. Vladimír Brom

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Amazing Reality s.r.o.

Amazing Reality s.r.o.

Fr. Ondříčka 1243/46
České Budějovice
37011

telefon:774 117 876
email:
www:http://www.amazingreality.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist