Prodej: Pozemek (St. parcela) Hlincová Hora

Cena:
9.487.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti015
Datum vložení:6. dubna 2018
Poslední úprava:9. dubna 2018, v 01:48
 
Adresa: Hlincová Hora
Kodetka Severní
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Celková plocha: 3.580 m2
Plocha pozemku: 3.580 m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Hlincová Hora
Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.650 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.650 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.650 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.650 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.650 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.650 Kč/m²

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 3580 m2, mírně svažitý terén s panoramatickým výhledem na město České Budějovice na Hlincové Hoře v lokalitě zvané Kodetka.
Poblíž zastávka MHD. Občanská vybavenost: mateřská školka Hlincová Hora, další i se základní školou v nedalekém Rudolfově, kde jsou i pošta, potraviny, lékaři.
Poloha pozemku zajišťuje klidné bydlení vedle lesa.

Dle platného územního plánu je pozemek určený pro rodinné bydlení. Hlavní využití dle UP: Zastavitelné plochy pro obytné a s nimi související zařízení, činnosti a děje poskytující služby zejména pro bydlení, převážně v nízkopodlažních rodinných, řadových domech, případně nízkopodlažních bytových domech nebo rezidenčních domech. S ohledem na urbanistickou koncepci vyžadovanou vazbu na přírodní prostředí budou stavební pozemky navazující na nezastavěné území o rozloze min. 700 m2.
Možné další přípustné využití jsou rovněž činnosti, děje a zařízení poskytující zejména nevýrobní služby zdravotní, sociální, vzdělávací, ubytovací, stravovací, občanské vybavenosti, sportovní a rekreační, včetně veřejných prostranství, pěší trasy, nerušící obytnou funkci nad míru přípustnou stanovenou příslušnými hygienickými normami a právními předpisy. Součástí těchto ploch musí být i odpovídající počet parkovacích a odstavných stání vyvolaných hlavním a přípustným využitím. Dále činnosti, děje a zařízení technické a dopravní vybavenosti nezbytné pro obsluhu území.

Na pozemku vázne věcné břemeno vedení dešťové a splaškové kanalizace a vodovodu spo. Čevak a.s. ( uvádíme na jednom z plánků) a dále pak věcné břemeno pro Obec Hlincová Hora za účelem neomezeného průchodu, z důvodu vybudování cest ve vlastnicvní obce Hlinová Hora a zajištění přístupu k jednotlivým parcelám.

Pozemek je ve vlasnictví spol. s.r.o.. Pro bližší informace nás kontaktujte Markéta Horáková +420 773 53 53 02.
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Markéta  Horáková

Markéta Horáková

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Reality Na Jihu s.r.o.

Reality Na Jihu s.r.o.

Lázeňská 2327/11
Dobrá Voda u Českých Budějovic
37316

telefon:773 535 302
email:
www:http://www.nemovitosti-finance.cz

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist