Prodej: Pozemek (St. parcela) Hlincová Hora

Cena:
8.216.100 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: SLEVA do 30.3.2020
ID nemovitosti015
Poslední úprava:15. září 2020, v 09:48
 
Adresa: Hlincová Hora
Kodetka Severní
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Celková plocha: 3.580 m2
Plocha pozemku: 3.580 m2
Přepočet na m2: 2.295 ,-Kč/m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Hlincová Hora
Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.295 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.295 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.295 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.295 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.295 Kč/m² Hlincová Hora, Kodetka Severní: Prodej st. parcely za 2.295 Kč/m²

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 3580 m2, mírně svažitý terén s výhledem přírody a údolí, na Hlincové Hoře v lokalitě zvané Kodetka. Možnost rozdělění pozemku na menší parcely,nebo možnost výstavby menšího prjektu bytového domu dle platného ÚP
Poblíž zastávka MHD. Občanská vybavenost: mateřská školka Hlincová Hora, další i se základní školou v nedalekém Rudolfově, kde jsou i pošta, potraviny, lékaři.
Poloha pozemku zajišťuje klidné bydlení vedle lesa.

Dle platného územního plánu je pozemek určený pro rodinné bydlení. Hlavní využití dle UP: Zastavitelné plochy pro obytné a s nimi související zařízení, činnosti a děje poskytující služby zejména pro bydlení, převážně v nízkopodlažních rodinných, řadových domech, případně nízkopodlažních bytových domech nebo rezidenčních domech. S ohledem na urbanistickou koncepci vyžadovanou vazbu na přírodní prostředí budou stavební pozemky navazující na nezastavěné území o rozloze min. 700 m2.
Možné další přípustné využití jsou rovněž činnosti, děje a zařízení poskytující zejména nevýrobní služby zdravotní, sociální, vzdělávací, ubytovací, stravovací, občanské vybavenosti, sportovní a rekreační, včetně veřejných prostranství, pěší trasy, nerušící obytnou funkci nad míru přípustnou stanovenou příslušnými hygienickými normami a právními předpisy. Součástí těchto ploch musí být i odpovídající počet parkovacích a odstavných stání vyvolaných hlavním a přípustným využitím. Dále činnosti, děje a zařízení technické a dopravní vybavenosti nezbytné pro obsluhu území.

Na pozemku vázne věcné břemeno vedení dešťové a splaškové kanalizace a vodovodu spo. Čevak a.s. ( uvádíme na jednom z plánků) a dále pak věcné břemeno pro Obec Hlincová Hora za účelem neomezeného průchodu, z důvodu vybudování cest ve vlastnicvní obce Hlinová Hora a zajištění přístupu k jednotlivým parcelám.

Pozemek je ve vlasnictví spol. s.r.o.. Pro bližší informace nás kontaktujte Libor Horák tel. 777 55 66 44

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, MHD, Silnice
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěPlyn
Zdroj vodyVeřejný vodovod

Zakázku vyřizuje

jednatel společnosti Investpoint Libor Horák

jednatel společnosti Investpoint Libor Horák

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Nemovitosti-finance

Nemovitosti-finance

Karla IV. 93/3
České Budějovice
37001

telefon:+420 734 666 000
 +420 602 308 333
email:
www:https://nemovitosti-finance.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist