Prodej: Pozemek (St. parcela) Hlincová Hora

Cena:
6.047.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitostiJH-4310
Datum vložení:8. března 2018
Poslední úprava:30. října 2018, v 13:48
 
Adresa: Hlincová Hora

Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Celková plocha: 5.518 m2
Přepočet na m2: 1.096 ,-Kč/m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Hlincová Hora
Hlincová Hora: Prodej st. parcely za 6.047.000 Kč Hlincová Hora: Prodej st. parcely za 6.047.000 Kč Hlincová Hora: Prodej st. parcely za 6.047.000 Kč

Popis

Nabízíme ke koupi stavební pozemek, který je zajímavý pro svou unikátní rozlohou (5518 m2 - z toho plocha, která je zastavitelná dle UP činí cca 1000 m2 ) a úmístění. Územní plán jej určuje k zastavění stavbou pro rodinné bydlení .
Hlavní využití dle UP:
Zastavitelné plochy pro obytné a s nimi související zařízení, činnosti a děje poskytující služby zejména pro bydlení, převážně v nízkopodlažních rodinných, řadových domech, případně nízkopodlažních bytových domech nebo rezidenčních domech. S ohledem na urbanistickou koncepci vyžadovanou vazbu na přírodní prostředí budou stavební pozemky navazující na nezastavěné území o rozloze min. 700 m2.

Přípustné využití:
Přípustné jsou rovněž činnosti, děje a zařízení poskytující zejména nevýrobní služby zdravotní, sociální, vzdělávací, ubytovací, stravovací, občanské vybavenosti, sportovní a rekreační, včetně veřejných prostranství, pěší trasy, nerušící obytnou funkci nad míru přípustnou stanovenou příslušnými hygienickými normami a právními předpisy. Součástí těchto ploch musí být i odpovídající počet parkovacích a odstavných stání vyvolaných hlavním a přípustným využitím. Dále činnosti, děje a zařízení technické a dopravní vybavenosti nezbytné pro obsluhu území.

Podmínky prostorového uspořádání:
Pro tyto plochy jsou přípustná maximálně dvě nadzemní podlaží (dále jen NP, s konstrukční výškou max. 3,0 m) s využitím podkroví bez nadstavby (to znamená, že výška nadezdívky nad posledním plným podlažím nepřesáhne 0,30 m) nebo jedno nadzemní podlaží s možností podsklepení nebo nadstavby podkroví u rodinných, řadových a rezidenčních domů. U nízkopodlažních bytových domů jsou přípustná maximálně dvě NP, s možností podsklepení nebo využití podkroví bez nadstavby (to znamená, že výška nadezdívky nad posledním plným podlažím nepřesáhne 0,30 m). Nadstavba podkroví je přípustná maximálně do výšky 1,30 m nad úroveň stropu posledního plného podlaží. odsklepení je přípustné zapuštěnými sklepy s úrovní podlahy 1. NP max. 0,9 m na...
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Michal Kubát

Michal Kubát

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Pražská tř. 563/99
České Budějovice
37004

telefon:386 350 989
mobil: 605 238 493
email:
 
www:https://www.kontaktservis.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Pozemky České Budějovice: reklama
TOPlist